Samsung представляє нові світлодіодні smart-лампи

Користувачі зможуть контролювати параметри освітлення через Bluetooth.
Франкфурт, Німеччина - березень 2014 року - Компанія Samsung Electronics представляє ряд світлодіодних ламп на найбільшій у світі спеціалізованій виставці архітектури та будівельних технологій Light + Building 2014, яка проходить у Франкфурті (Німеччина).
Нова серія світлодіодних smart-ламп була створена як для кінцевих користувачів (В2С), так і для корпоративних клієнтів (B2B).
Smart-лампа майбутнього
На відміну від традиційної світлодіодного підсвічування, керованої за допомогою Wi-Fi, в нових smart-лампах від Samsung використовується Bluetooth-технологія, яка усуває необхідність використання точки бездротового доступу. За допомогою смартфона або планшета користувач може налаштовувати різні параметри освітлення ламп. А після установки спеціального мобільного додатку можна контролювати до 64 smart-ламп без використання будь-якого додаткового обладнання.
Таким чином, можна знижувати яскравість ламп на 10%, а також налаштовувати кольорову температуру в межах від 2700 градусів Кельвіна (теплий білий) до 6500 градусів (холодний білий). Термін служби нових пристроїв становить 15000 годин, що еквівалентно приблизно 10 рокам роботи1.
Завдяки унікальному сучасному дизайну поворотна PAR-лампа Samsung відрізняється не тільки можливістю точкового освітлення, але і гнучкістю. Її головка, що повертається дозволяє налаштувати спрямоване освітлення без використання додаткових пристосувань.
Гармонійне злиття минулого і майбутнього
Освітлення новітніх класичних LED-ламп від Samsung нагадує світло ламп розжарювання і створює теплу і затишну обстановку в будинку. Нові моделі не потребують будь-яких додаткових пристосуваннях для їх фіксації в світильнику. Завдяки елегантному дизайну їх присутність покращить зовнішній вигляд будь-якого приміщення.

Архів новин

Знайти

Зворотній дзвінок

Введіть цей код: код перевіркиЗамовити