Про компанію

Компанія MTDC працює на ринку з 2010 року. Наша основна сфера діяльності: торгівля та дістрибуція портативної цифрової техніки, електроніки та аксессуарів. В період з 2004 по 2010р. менеджмент MTDC одержав великий досвід роботи на ринку цифрової техніки, знаходячись у складі міжднародної групи компаній.

Сьогоднi компанія MTDC є одним з найбiльших  постачальників цифрової техніки і електроніки в усі регіони України. Офіс компанії розташований в м.Одеса.

Ми підтримуємо стабільні партнерські стосунки з операторами ринків Росії та Молдови.

Тривале партнерство з провідними зарубіжними імпортерами дозволяє нам здійснювати безперебійні постачання широкого асортименту товарів. Завдяки розгалуженій дилерській мережі і відлагодженій логістиці, ми контролюємо увесь шлях товару від постачальника до покупця. Компетенції в області практичних методик продажів дають нам можливість успішно розвиватися в умовах високої конкуренції.

Наша мета - стати універсальною торговою компанією і надійним партнером для операторів ринку, що здійснюють свою діяльність у сфері оптової і роздрібної торгівлі, розвинути новий рівень торгівлі і сервісу використовуючи інноваційні та інформаційні технології.

Зворотній дзвінок

Введіть цей код: код перевіркиЗамовити